Video satın alan kullanıcılarımızın sunucularında tanıtım tarzında videolar çekmiyoruz. Gameplay olarak oyun oynuyor ve reklam alındığını reklam videosu olduğunu belli etmemeye çalışıyoruz. Sunucunuzun içinde hiçbir video çekilecek oyuncu bulunmuyorsa siz ve yetkili ekibiniz ile bir rol yapıyor ve video çekiyoruz. Eğer hiçbir yetkiliniz dahi yoksa başka anlaşmalı sunucularda video çekip açıklamaya sizin bilgilerinizi giriyoruz. Sunucunuz roleplay dışında emek ise Ufak seriler, base raid, pvp tarzı, emek kasılma türünden videoları boş olsada dolu olsada sunucunuzda rahatça çekebiliyoruz.

Videonuzu satın aldınız lakin videonuz çekim aşamasında yada yüklenmesine yakın bir işiniz çıktı. Bilgisayar başında değilsiniz. Müşteri panelinden bizimle iletişime geçip reklamınızı sınırsız dondurabilirsiniz. Reklam hakkınızı kullanmak istediğiniz zamanda site üzerinden tekrar talep açabilirsiniz.

Burdaki büyük sorumluluk aslında sunucu sahibindedir. Bu soruyu reklam alan yada alacak olan insanlardan duymaktayız. Sizler kendinize "Benim sunucumda diğer sunuculardan farkllı ne var ? ne var ki bu insanlar beni bizi tercih etsin ?" Gibi soruları soracak ve bu sorulara bolca yanıt verebiliyorsanız. Alacağınız bu reklamda size çok faydalı olacaktır. Aksi halde herkesin yaptığı basit ve tekrarlanan şeyleri yapmak pek fayda sağlamayabilir.

Reklamlarda malesef iade hakkınız yoktur. Reklamı satın aldığınızda dondurabilirsiniz. Ve dilediğiniz zaman açtırmak için tekrar bizlere ulaşablirsiniz

  • Reklam aldıktan sonra videonuzu belirli bir tarihe kadar dondurmak yada ertelemek sizin seçeneğiniz.
  • Atılacak videonun açıklama kısmına vereceğiniz discord adreslerini koymak sizin seçeneğiniz.
  • Reklam videonuz atıldı. Ardından haftalar geçti ve yeni sunucuya geçtiniz ip ve portunuz değişti, Video altındaki ip ve portu değiştirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hayır. Bu site üzerinden sadece unturned serverleri reklam satın alabilir. Onun dışındaki reklamlar için Sponsorluk mail adresim olan "emrhn17kyn@hotmail.com" Üzerinden konu ile ilgili mail yollayabilirsiniz.

Sizler reklamı satın aldığınızda siparişiniz "Reklam Siparişleri" kategorisine işleniyor. Bizler sizler ile sitemiz üzerinden özel iletişime geçerek sunucun hakkında çeşitli bilgileri istiyoruz. (Map - Modlar - Pluginler) Bu bilgileri elde ettikden sonra sizlere sırayı göz önünde bulundurarak geleceğimiz günü belirtiyoruz. Ve o gün gelip çekiyoruz çekimden 1 2 gün sonra ise video atılıyor. Bu işlem için en kötü bekleme süreniz 7 gündür. 7 gün içinde satın aldığınız reklam tamamı ile hazır olacaktır.

Şifrenizi unuttu iseniz, giriş kısmında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi girmeniz gerekmekte, Eğer mail hesabına gelmediyse "Gereksiz/Spam" klasörünüzü kontrol ediniz.